نرم افزار مهد کودک رنگین کمان

پرفروش ترین نرم افزار مدیریت مهدکودک، خانه بازی و پیش دبستانی در طی ۸ سال اخیر با ارائه یک سال پشتیبانی و خدمات رایگان به تمامی استان ها توسط شرکت توسعه نرم افزار روناس

یکی از متمایزترین ویژگی های نرم افزار این می باشد که دو منظوره بوده و تمام نیاز های مهد کودک و خانه بازی را با هم برطرف می کند و مهمتر از آن که تا حداکثر ممکن نرم افزار با توجه به میل و نیازتان سفارشی سازی و موارد دلخواه شما به آن افزوده خواهد شد. پیشنهاد می شود جهت آشنایی بیشتر با قابلیت ها، فیلم و تصاویر زیر را به همراه توضیحات همین صفحه را به طور کامل مشاهده فرمایید.

به مناسبت عید سعید فطر از ۲۲ فروردین تا ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

از تمامی مبالغ نسخه ها ۱۰ درصد کسر خواهد شد

قیمت بسته های نرم افزار مدیریت مهدکودک و خانه بازی

نسخه پایه:  ۴،۸۰۰،۰۰۰  تومان 

نسخه ویژه :  ۵،۸۰۰،۰۰۰  تومان  

نسخه کامل : ۷،۸۰۰،۰۰۰  تومان

نسخه سفارشی : ۱۸،۰۰۰،۰۰۰ تومان

 

قیمت بسته های نرم افزار مدیریت مهدکودک و خانه بازی برای بسته پایه ۴،۸۰۰،۰۰۰ تومان ، بسته ویژه ۵،۸۰۰،۰۰۰ تومان ، بسته کامل ۷،۸۰۰،۰۰۰ تومان و بسته سفارشی ۱۸،۰۰۰،۰۰۰تومان می باشد که ریز جزئیات و تفاوت های بسته در انتهای همین صفحه درج شده است.

هیچ هزینه مازاد و پنهانی از بابت امکانات و خدمات جانبی نرم افزار از شما دریافت نخواهد شد

و قیمت فوق،قیمت نهایی تمام شده برای مشتری می باشد.

برای کار با نرم افزار جهت اطمینان قبل از خرید، دریافت مشاوره و جزئیات بیشتر از تخفیف با شماره واحد فروش شرکت به شماره۰۱۱۳۴۵۳۳۴۵۱ و یا ۰۱۱۹۱۰۱۱۰۲۰ تماس حاصل فرمایید.

همچنین می توانید کلمه مهدکودک  را به شماره۳۴۵۱ ۳۴۵۳ ۱۰۰۰۱۱پیامک کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ثبت سفارش و خرید نرم افزار مدیریت مهد کودک و پیش دبستانی و خانه بازی رنگین کمان شرکت روناس با تخفیف ویژه

نرم افزار قابل به کارگیری در مهد های کودک، خانه های بازی، پیش دبستانی ها، مهد های قرآن، موسسات خانه خلاقیت کودک و نوجوان، مهد رضا (ع)، خانه و پارک های کودک، شهر کودک، کارگاه های مادر و کودک، مراکز رفاه کودک و خانواده، مراکز مشاوره، رشد و استعدادیابی کودکان می باشد.

نرم افزار مدیریت مهد کودک و پیش دبستانی و خانه بازی رنگین کمان شرکت روناس

فیلم زیر که از محیط برنامه مهدکودک و خانه بازی می باشد فقط مربوط به بخش مهدکودک پایه نسخه ۲٫۱ می باشد و در حال حاضر نسخه ۲٫۹٫۸ با بیش از ۱۰ برابر امکانات بیشتر منتشر شده که این قابلیت ها در فیلم فعلی قابل مشاهده نمی باشد. عکس های بیشتر از محیط برنامه در انتهای صفحه درج شده است.

مشاهده فیلم قدیمی محیط نرم افزار مدیریت مهدکودک و خانه بازی

video

دانلود رایگان نرم افزار مدیریت مهد کودک (فیلم امکانات نرم افزار قبلی)

این برنامه در اکثر مجموعه های کودک کشور از جنوب کشور گرفته تا شمال در تمامی استان ها بازخورد گرفته شده است و امکانات آن با دریافت بازخورد از کل کشور به صورت تدریجی افزوده شده و لذا از هر نظر کامل می باشد و همچنین دائما نسخه های جدید با دریافت بازخورد از مشتریان جدید افزوده می شود.

نرم افزار مهدکودک رنگین کمان روناس قریب به ۱۰ سال، از سال ۱۳۸۹ تا به امروز در ۴ نسخه متفاوت عرضه می شود که شامل نسخه های (پایه، ویژه، کامل و سفارشی) میباشد و ماهانه نسخه ای جدید از آن عرضه می شود که شرح امکانات هر نسخه در عکس ذیل مشخص می باشد.

همچنین بخش های جدید گزارش ساز و مدیریت کارگاه و کلاس های فوق العاده، نگهداری ساعتی و محاسبه زمان مازاد نگهداری، پکیج های جلسه ای و ساعتی خانه بازی و ثبت ساعت آزاد با امکان مشاهده و کنترل به صورت تایمر زمان از لحظه ورود و مانده زمان بازی، تعیین نرخ ورودی و نرخ متغییر زمان های پلکانی، بازی های غیر ساعتی، فروشگاه مهد و بوفه خانه بازی(کافی شاپ)، ورود و خروج با کارت هوشمند(کارت پی وی سی، جاسوئیچی، دستبند، مچ بند هوشمند) و میزان زمان بازی توسط کارت با دستگاه کارتخوان از نسخه ۲٫۹٫۵ به بعد در دسترس است.

از بهمن ۹۷ قابلیت اتصال به دستگاه حضور و غیاب فراهم شده و همچنین امکان خرید ماژول و دستگاه کارتخوان هوشمد جهت ثبت ساعت ورود و خرج پرسنل و کودکان مهد و بازی های ساعتی خانه بازی مهیا شده است که این دستگاه ها با کمترین قیمت در کل کشور در دو نوع ۳۸۰ هزار تومانی و  ۶۸۰ هزار تومانی از خود شرکت قابل تهیه می باشد.

کنترل ورود و خروج دانش آموزان و کودکان با دست بند و مچ بند هوشمند در مهد کودک و خانه بازی و پیش دبستانی با نرم افزار روناس

در نسخه ۲٫۹٫۸ پنج ویژگی جدید ویژه خانه های بازی و دو ویژگی جدید ویژه مهد کودک ها و همچنین قابلیت اتصال و ارسال مبلغ به کارتخوان های بانکی شرکت سامان کیش و به پرداخت ملت اضافه گردید.

مقایسه بسته های نرم افزاری حسابداری مهد کودک، مدیریت مهدکودک و خانه بازی

قیمت نرم افزار مدیریت مهد کودک و پیش دبستانی و خانه بازی رنگین کمان شرکت روناس در سال 98

قیمت بسته های نرم افزار مدیریت مهدکودک و خانه بازی

نسخه پایه:  ۴،۸۰۰،۰۰۰  تومان 

نسخه ویژه :  ۵،۸۰۰،۰۰۰  تومان  

نسخه کامل : ۷،۸۰۰،۰۰۰  تومان

نسخه سفارشی : ۱۸،۰۰۰،۰۰۰ تومان

نرم افزار قابل به کارگیری در مهد کودک، پیش دبستانی ها، مهد های قرآن، موسسات خانه خلاقیت کودک و نوجوان، مهد رضا (ع)، خانه های کودک، مینی پارک ها ،خانه های بازی ،شهربازی سرپوشیده، کارگاه های کودک و مادر، مراکز رفاه کودک و خانواده، مراکز مشاوره، رشد و استعدادیابی کودکان و سایر موسسات کودک تحت سازمان بهزیستی می باشد.

جهت خرید نرم افزار مدیریت و حسابداری مهد کودک از این لینک نسبت به ثبت سفارش در سامانه خدمات مشتریان شرکت اقدام فرمایید

ثبت سفارش و خرید نرم افزار مدیریت مهد کودک و پیش دبستانی و خانه بازی رنگین کمان شرکت روناس با تخفیف ویژه

راهنمای ثبت سفارش: بعد از باز شدن صفحه ثبت سفارش نسخه های مختلف نرم افزار لیست می شود، نسخه مورد نظر خود را با زدن دکمه “سفارش دهید” انتخاب کنید.
در صفحه بعد نام مهد کودک را وارد کنید و دکمه افزودن به سبد خرید را بزنید.

و در انتها دکمه پرداخت نهایی را زده تا وارد صفحه بعد شوید.

در صورتی که قبلا عضو سایت نبوده اید اطلاعات خواسته شده را تکمیل و در پایین صفحه دکمه تکمیل سفارش را زده تا به درگاه پرداخت اینترنتی بانک هدایت شوید، پس از پرداخت موفق همکاران ما جهت نصب با شما هماهنگی خواهند کرد.

در صورتی که قبلا عضو سایت بودید، می توانید روی متن “برای وارد شدن کلیک کنید” تا فرم ورود نمایش داده شود.

برای پرداخت اینترنتی نیازمند یک کارت عضو شتاب و رمز دوم خواهید بود. در صورتی که امکان پرداخت اینترنتی برایتان فراهم نمی باشد می توانید در هیمن صفحه روش پرداخت را به ثبت فیش بانکی تغییر داده و مبلغ را به شماره کارت نمایش داده شده واریز نمایید.

در صورت عدم توانایی ثبت سفارش و یا در هر بخش با مشکل مواجه شدید می توانید با شماره واحد فروش شرکت به شماره ۰۱۱۳۴۵۳۳۴۵۱ یا ۰۱۱۹۱۰۱۱۰۲۰ تماس حاصل فرمایید تا این عملیات از سوی همکاران انجام شود.

بعد از ثبت سفارش جهت نصب برنامه با واحد پشتیبانی شرکت تماس گرفته تا حداکثر در ۱ ساعت برای شما دانلود و نصب شود، بعد از نصب نیز آموزش خدمت تان ارائه خواهد شد. برای نصب حداقل یک سیستم عامل ویندوز متصل به اینترنت با سرعت دانلود ۲۵۶ کیلو بایت الزامی می باشد. برای نصب نیاز به حضور نیست و از طریق نرم افزار های میز کار ارتباط از راه دور مانند انی دسک و… انجام می شود.

نرم افزار مدیریت مهد کودک و پیش دبستانی و خانه بازی رنگین کمان شرکت روناس

این نرم افزار برخلاف دیگر نرم افزار ها کاملا سفارش محور بر اساس نیاز مشتری می باشد و از سال ۱۳۸۹ تا به امروز بازخوردهای لازم را از مشتریان دریافت و بر روی نسخه های جدید اعمال نموده و از این حیث کاملا منطبق با نیازهای واقعی جهت مدیریت مهدکودک، پیش دبستانی و خانه های بازی با کاربری آسان بر ۴ اصل ، سرعت و دقت ، گزارشات دقیق و کامل تخصصی و متنوع ، سهولت کاربری و عدم نیاز به تخصص کامپیوتری و حسابداری و امنیت بالای استوار می باشد.

در صورتی که نیاز به مشاهده بیشتر محیط و سایر بخش ها برنامه دارید، متوانید با شماره های شرکت تماس گرفته تا بصورت زنده عکس های بیشتر خدمت تان ارسال شود.

فیلم فعلی که از نرم افزار مهد کودک و خانه بازی در سایت موجود می باشد، از سری نسخه یک آن می باشد، نسخه جدیدتر سری دو نرم افزار حسابداری مهد کودک و خانه بازی که ویژه مدیریت مهد کودک های کل کشور بوده که سند و فایل حسابداری مهد کودک، خانه های خلاقیت و کارگاه و کلاس های فوق العاده و خانه بازی هم در آن افزوده شده است که باعث شده این برنامه از جمله برنامه های کاربردی برای مهد کودک و خانه بازی به شمار آید.

سری سوم برنامه در دست طراحی می باشد که قابلیت های خیلی بیشتر و امکانات پرداخت اینترنتی و نرم افزار ویژه تلفن های هوشمند همراه ارائه خواهد شد که انتظار می رود تا اواخر شهریور ماه سال ۱۳۹۹ ارائه گردد. پیش خرید این نرم افزار نیز به بزودی بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

در ضمن امکان ارتقای آن برای مشتریانی که هر کدام از نسخه های متفاوت از سری های یک و یا دو را قبلا خریداری کرده اند، با پرداخت ما باالتفاوت و تخفیف ویژه امتیاز وفاداری به ازای ماژول های جدید فراهم خواهد بود.

فرقی نمی کند در چه شهری هستید و به دنبال چه نوع نرم افزاری هستید، چه به دنبال نرم افزار مالی مهد کودک می باشید یا نرم افزار حسابداری مهد کودک یا اتوماسیون مهد کودک یا خانه خلاقیت کودک و نوجوان و یا برنامه مدیریت پیش دبستانی و خانه های بازی و پارک کودک، جای هیچ نگرانی ای نیست، چون نرم افزاری که شرکت روناس تهیه کرده است با تمام سلایق مطابقت می کند و تا حداکثر ممکن نرم افزار به میل خودتان با نیاز های شما سفارشی سازی و موارد دلخواه شما به آن افزوده خواهد شد. جهت مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید.

طی نسخه های جدید ارائه شده توسط شرکت روناس، بهبود و تغییرات زیادی را در طول این سال ها (از سال ۱۳۸۹ تا به امروز) بر روی این نرم افزار مدیریت و حسابداری مهد کودک و خانه بازی داشته ایم که به ۲۰ تغییر اخیر آن در زیر اشاره شده است :

 • مدیریت سهام دارن مجموعه و محاسبه سود بر اساس سهم کار و سرمایه افراد – تاریخ انتشار ۱۱ دی ۹۸
 • سیستم دریافت پیش پول و بازی مجزا برای آزاد ساعتی در خانه بازی – تاریخ انتشار ۰۵ مرداد ۹۸
 • گزارشات جدید و گزینه های جدید جستجو بر اساس سالروز تولد و ازدواج والدین  – تاریخ انتشار ۲۳ تیر ۹۸
 • افزودن خدمات و بازی مجزا ساعتی و یادآوری چندین دفعه و تولد – تاریخ انتشار ۷ خرداد ۹۸
 • افزودن نرخ متغییر و وروردی پلکانی و بازی مشاغل و جانبی – تاریخ انتشار ۱۸ اسفند ۹۷
 • افزودن اتصال به دستگاه های حضور و غیاب – تاریخ انتشار ۱۲ بهمن ۹۷
 • افزودن سیستم فروشگاه ویژه خرید و فروش لوازم موسسه و بوفه – تاریخ انتشار ۲۴ دی ۹۷
 • افزودن سیستم کنترل متمرکز از یک بخش ویژه بسته و ساعت آزاد و اتصال به کارت خوان ثبت ساعت – تاریخ انتشار ۰۸ دی ۹۷
 • افزودن سیستم ساعت آزاد با تعیین گروه بندی و نرخ هر ساعت برای خانه های بازی و مهد ها – تاریخ انتشار ۱۷ آذر ۹۷
 • افزودن سیستم بسته های ساعتی زمان دار دارای تاریخ انقضا برای خانه های بازی – تاریخ انتشار ۰۴ آذر ۹۷
 • تغییر بعضی از رابط ها ویژه خانه های خلاقیت و کودک و تغییر گزارش ساز جهت تناسب با نسخه های آفیس ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۶ – تاریخ انتشار ۲۸ مهر ۹۷
 • گزارش گیری پیشرفته از چک های دریافتی – تاریخ انتشار ۰۸ مهر ۹۷
 • افزودن میانبر بخش چک های شهریه در پرونده کودکان و تسریع سیستم واریز و برداشت در جهت وصول چک – تاریخ انتشار ۲۷ شهریور ۹۷
 • افزودن بخش جدید کارگاه ها و کلاس های فوق العاده با سیستم شهریه جداگانه – تاریخ انتشار ۶ شهریور ۹۷
 • افزودن سیستم گزارش ساز از کودکان به همراه خروجی بصورت اکسل و پی دی اف – تاریخ انتشار ۲۵ مرداد ۹۷
 • افزودن و تغییر محاسبه سیستم ساعت اضافه کاری و کسر کاری به فیش حقوقی پرسنل – تاریخ انتشار ۲۰ مرداد ۹۷
 • افزودن سیستم یکپارچه مشاهده و درخواست پشتیبانی از درون خود برنامه – تاریخ انتشار ۰۵ مرداد ۹۷
 • تغییر سیستم متمرکز دریافت و پرداخت به صورت چک (شامل کودک و هزینه های مهد) – تاریخ انتشار ۲۹ تیر ۹۷
 • تغییر الزامات گزینه های پرونده پرسنل – تاریخ انتشار ۲۰ خرداد ۱۳۹۷
 • قابلیت جدید مدیریت کاربران با دسترسی محدودتر نظیر کنترل پروسه های عملیاتی حذف و ویرایش و افزودن – تاریخ انتشار ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • تغییر الزامات گزینه های پرونده کودک – تاریخ انتشار ۲۸ فروردین ۱۳۹۷
 • افزودن گزارش مجزا و به صورت کلی ویژه اقساط کودک – تاریخ انتشار ۲۰ بهمن ۱۳۹۶
 • تغییر نحوه نمایش بخش اسناد حسابداری ویژه صفحه نمایش های hidpi جهت رفع ریز بودن بودن متن – تاریخ انتشار ۹ بهمن ۱۳۹۶
 • افزودن اسناد ویژه فیش های حقوقی و دریافتی پرسنل  – تاریخ انتشار ۱۱ آذر ۱۳۹۶
 • افزودن گزینه های بیشتر جهت استفاده همزمان چند کامپیوتر تحت شبکه و اینترنت – تاریخ انتشار ۱۵ مهر ۱۳۹۶
 • قابلیت ارسال پیامک از سرویس های درون برنامه – تاریخ انتشار ۱۵ مهر ۱۳۹۶
 • و …….

جهت خرید نرم افزار مدیریت و حسابداری مهد کودک از این لینک نسبت به ثبت سفارش در سامانه خدمات مشتریان شرکت اقدام فرمایید

ثبت سفارش و خرید نرم افزار مدیریت مهد کودک و پیش دبستانی و خانه بازی رنگین کمان شرکت روناس با تخفیف ویژه

راهنمای ثبت سفارش: بعد از باز شدن صفحه ثبت سفارش نسخه های مختلف نرم افزار لیست می شود، نسخه مورد نظر خود را با زدن دکمه “سفارش دهید” انتخاب کنید.
در صفحه بعد نام مهد کودک را وارد کنید و دکمه افزودن به سبد خرید را بزنید.

و در انتها دکمه پرداخت نهایی را زده تا وارد صفحه بعد شوید.

در صورتی که قبلا عضو سایت نبوده اید اطلاعات خواسته شده را تکمیل و در پایین صفحه دکمه تکمیل سفارش را زده تا به درگاه پرداخت اینترنتی بانک هدایت شوید، پس از پرداخت موفق همکاران ما جهت نصب با شما هماهنگی خواهند کرد.

در صورتی که قبلا عضو سایت بودید، می توانید روی متن “برای وارد شدن کلیک کنید” تا فرم ورود نمایش داده شود.

برای پرداخت اینترنتی نیازمند یک کارت عضو شتاب و رمز دوم خواهید بود. در صورتی که امکان پرداخت اینترنتی برایتان فراهم نمی باشد می توانید در هیمن صفحه روش پرداخت را به ثبت فیش بانکی تغییر داده و مبلغ را به شماره کارت نمایش داده شده واریز نمایید.

در صورت عدم توانایی ثبت سفارش و یا در هر بخش با مشکل مواجه شدید می توانید با شماره واحد فروش شرکت به شماره ۰۱۱۳۴۵۳۳۴۵۱ یا ۰۱۱۹۱۰۱۱۰۲۰ تماس حاصل فرمایید تا این عملیات از سوی همکاران انجام شود.

تکنولوژی های استفاده شده

 • SQL Server 2008
 • SQL Server 2012
 • Entity Freamwork
 • Linqtosql
 • WCF