نرم افزار مهد کودک رنگین کمان

پرفروش ترین نرم افزار مدیریت مهدکودک و پیش دبستانی در طی ۵ سال اخیر با ارائه یک سال پشتیبانی و خدمات رایگان به تمامی استان ها توسط شرکت توسعه نرم افزار روناس

به مناسبت عید سعید قربان از ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ الی ۳ شهریور ماه ۱۳۹۷ ، نرم افزار حسابداری و مدیریت مهد کودک رنگین کمان روناس با تخفیف ویژه از ۱۵ تا ۴۰ درصد ارائه می شود.

قیمت بسته های نرم افزار مدیریت مهد کودک با احتساب تخفیف جشنواره در انتهای صفحه درج می باشد.

جهت دریافت مشاوره و جزئیات بیشتر از تخفیف با شماره واحد فروش شرکت به شماره ۰۱۱۳۴۵۳۳۴۵۱ تماس حاصل فرمایید.

همچنین می توانید کلمه مهدکودک را به شماره  ۳۴۵۱ ۳۴۵۳ ۱۰۰۰۱۱ پیامک کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

یکی متمایزترین ویژگی این نرم افزار این می باشد که تا حداکثر ممکن نرم افزار با توجه به میل و نیازتان سفارشی سازی و موارد دلخواه شما به آن افزوده خواهد شد و پیشنهاد می شود که جهت آشنایی بیشتر با قابلیت ها، تصاویر و فیلم زیر را به همراه توضیحات همین صفحه به طور کامل مشاهده فرمایید.

مشاهده فیلم محیط کاربری نرم افزار مدیریت مهدکودک

دانلود رایگان نرم افزار مدیریت مهد کودک (فیلم امکانات نرم افزار)

 

نرم افزار مهدکودک رنگین کمان روناس در ۴ نسخه متفاوت عرضه می شود که شامل نسخه های ( پایه، ویژه، کامل و سفارشی) میباشد که شرح امکانات هر نسخه در عکس ذیل مشخص می باشد.

بسته های نرم افزاری حسابداری مهد کودک و مدیریت مهدکودک

قیمت نرم افزار مدیریت مهد کودک و پیش دبستانی رنگین کمان شرکت روناس

 

قیمت بسته های نرم افزار مدیریت مهد کودک با احتساب تخفیف جشنواره

قیمت بسته های نرم افزار مدیریت مهد کودک با احتساب تخفیف جشنواره دهه ی کرامت برای بسته پایه ۲۵۰، بسته ویژه ۴۵۰، بسته کامل ۹۹۹ و بسته سفارشی ۱۱۹۰ هزار تومان می باشد.

 

جهت خرید نرم افزار مدیریت و حسابداری مهد کودک ابتدا از این لینک نسبت به ثبت نام در سامانه مشتریان شرکت اقدام کرده تا کارشناسان ما پیش فاکتور خرید را برای شما ایجاد کنند

 

این نرم افزار برخلاف دیگر نرم افزار ها کاملا سفارش محور بر اساس نیاز مشتری می باشد و از سال ۱۳۸۹ تا به امروز بازخوردهای لازم را از مشتریان دریافت و بر روی نسخه های جدید اعمال نموده و از این حیث کاملا منطبق با نیازهای واقعی جهت مدیریت مهدکودک با کاربری آسان بر ۴ اصل ، سرعت و دقت ، گزارشات دقیق و کامل تخصصی و متنوع ، سهولت کاربری و عدم نیاز به تخصص کامپیوتری و حسابداری و امنیت بالای استوار می باشد.

فیلم فعلی از نرم افزار مهد کودک از سری دوم، نسخه یک آن می باشد، نسخه جدیدتر سری دو نرم افزار حسابداری مهد کودک که ویژه مدیریت مهد کودک های کل کشور بوده که سند و فایل حسابداری مهد کودک هم در آن افزوده شده است که باعث شده این برنامه از جمله برنامه های کاربردی برای مهد کودک به شمار آید.
سری سوم برنامه در دست طراحی می باشد که قابلیت های خیلی بیشتر و امکانات پرداخت اینترنتی و نرم افزار ویژه تلفن های هوشمند همراه ارائه خواهد شد که انتظار می رود تا اواخر مهر ماه سال ۱۳۹۷ ارائه گردد. پیش خرید این نرم افزار نیز به بزودی بر روی سایت قرار خواهد گرفت.
در ضمن امکان ارتقای آن برای مشتریانی که هر کدام از نسخه های متفاوت از سری های یک و یا دو را قبلا خریداری کرده اند، با پرداخت ما باالتفاوت و تخفیف ویژه امتیاز وفاداری به ازای ماژول های جدید فراهم خواهد بود.

فرقی نمی کند در چه شهری هستید و به دنبال چه نوع نرم افزاری هستید، چه به دنبال نرم افزار مالی مهد کودک می باشید یا نرم افزار حسابداری مهد کودک یا اتوماسیون مهد کودک و یا برنامه مدیریت پیش دبستانی، جای هیچ نگرانی ای نیست، چون نرم افزاری که شرکت روناس تهیه کرده است با تمام سلایق مطابقت می کند و تا حداکثر ممکن نرم افزار به میل خودتان با نیاز های شما سفارشی سازی و موارد دلخواه شما به آن افزوده خواهد شد. جهت مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید.

طی نسخه های جدید ارائه شده توسط شرکت روناس، بهبود و تغییرات زیادی را در طول این سال ها (از سال ۱۳۸۹ تا به امروز) بر روی این نرم افزار مدیریت و حسابداری مهد کودک داشته ایم که به ۱۰ تغییر اخیر آن در زیر اشاره شده است :

 • افزودن و تغییر محاسبه سیستم ساعت اضافه کاری و کسر کاری به فیش حقوقی پرسنل – تاریخ انتشار ۲۰ مرداد ۹۷
 • افزودن سیستم یکپارچه مشاهده و درخواست پشتیبانی از درون خود برنامه – تاریخ انتشار ۰۵ مرداد ۹۷
 • تغییر سیستم متمرکز دریافت و پرداخت به صورت چک (شامل کودک و هزینه های مهد) – تاریخ انتشار ۲۹ تیر ۹۷
 • تغییر الزامات گزینه های پرونده پرسنل – تاریخ انتشار ۲۰ خرداد ۱۳۹۷
 • قابلیت جدید مدیریت کاربران با دسترسی محدودتر نظیر کنترل پروسه های عملیاتی حذف و ویرایش و افزودن – تاریخ انتشار ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • تغییر الزامات گزینه های پرونده کودک – تاریخ انتشار ۲۸ فروردین ۱۳۹۷
 • افزودن گزارش مجزا و به صورت کلی ویژه اقساط کودک – تاریخ انتشار ۲۰ بهمن ۱۳۹۶
 • تغییر نحوه نمایش بخش اسناد حسابداری ویژه صفحه نمایش های hidpi جهت رفع ریز بودن بودن متن – تاریخ انتشار ۹ بهمن ۱۳۹۶
 • افزودن اسناد ویژه فیش های حقوقی و دریافتی پرسنل  – تاریخ انتشار ۱۱ آذر ۱۳۹۶
 • افزودن گزینه های بیشتر جهت استفاده همزمان چند کامپیوتر تحت شبکه و اینترنت – تاریخ انتشار ۱۵ مهر ۱۳۹۶
 • قابلیت ارسال پیامک از سرویس های درون برنامه – تاریخ انتشار ۱۵ مهر ۱۳۹۶
 • و …….

جهت خرید نرم افزار مدیریت و حسابداری مهد کودک ابتدا از این لینک نسبت به ثبت نام در سامانه مشتریان شرکت اقدام کرده تا کارشناسان ما پیش فاکتور خرید را برای شما ایجاد کنند

تکنولوژی های استفاده شده

 • SQL Server 2008
 • SQL Server 2012
 • Entity Freamwork
 • Linqtosql
 • WCF