نرم افزار مهد کودک رنگین کمان

به مناسبت خجسته ایام ماه رجب و شعبانیه از ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ مصادف با عید مبعث حضرت رسول الله(ص) الی ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ که مصادف با ولادت امام زمان(عج) بوده، نرم افزار حسابداری مهد کودک رنگین کمان روناس با تخفیف ویژه از ۱۰ تا ۵۰ درصد ارائه می شود.

جهت دریافت جزئیات بیشتر از تخفیف با شماره واحد فروش شرکت به شماره ۰۱۱۳۴۵۳۳۴۵۱ تماس حاصل فرمایید.

مشاهده فیلم محیط کاربری نرم افزار مدیریت مهدکودک

دانلود رایگان نرم افزار مدیریت مهد کودک (فیلم امکانات نرم افزار)

 

نرم افزار مهدکودک رنگین کمان روناس در ۴ نسخه متفاوت عرضه می شود که شامل نسخه های ( پایه، ویژه، کامل و سفارشی) میباشد که شرح امکانات هر نسخه در عکس ذیل مشخص می باشد.

قیمت نرم افزار مهدکودک مدیریت پیش دبستانی رنگین کمان روناس

این نرم افزار برخلاف دیگر نرم افزار ها کاملا سفارش محور بر اساس نیاز مشتری می باشد و از سال ۱۳۸۹ تا به امروز بازخوردهای لازم را از مشتریان دریافت و بر روی نسخه های جدید اعمال نموده و از این حیث کاملا منطبق با نیازهای واقعی جهت مدیریت مهدکودک با کاربری آسان بر ۴ اصل ، سرعت و دقت ، گزارشات دقیق و کامل تخصصی و متنوع ، سهولت کاربری و عدم نیاز به تخصص کامپیوتری و حسابداری و امنیت بالای استوار می باشد.

فیلم فعلی از نرم افزار مهد کودک از سری دوم، نسخه یک آن می باشد، نسخه جدیدتر سری دو نرم افزار حسابداری مهد کودک که ویژه مدیریت مهد کودک های کل کشور بوده که سند و فایل حسابداری مهد کودک هم در آن افزوده شده است که باعث شده این برنامه از جمله برنامه های کاربردی برای مهد کودک به شمار آید.
سری سوم برنامه در دست طراحی می باشد که قابلیت های خیلی بیشتر و امکانات پرداخت اینترنتی و نرم افزار ویژه تلفن های هوشمند همراه ارائه خواهد شد که انتظار می رود تا اواخر خرداد ماه سال ۱۳۹۷ ارائه گردد. پیش خرید این نرم افزار نیز به بزودی بر روی سایت قرار خواهد گرفت.
در ضمن امکان ارتقای آن برای مشتریانی که هر کدام از نسخه های متفاوت از سری های یک و یا دو را قبلا خریداری کرده اند، با پرداخت ما باالتفاوت و تخفیف ویژه امتیاز وفاداری به ازای ماژول های جدید فراهم خواهد بود.
فرقی نمی کند در چه شهری هستید و به دنبال چه نوع نرم افزاری هستید، چه به دنبال نرم افزار مالی مهد کودک می باشید یا نرم افزار حسابداری مهد کودک یا اتوماسیون مهد کودک و یا برنامه مدیریت پیش دبستانی، جای هیچ نگرانی ای نیست، چون نرم افزاری که شرکت روناس تهیه کرده است با تمام سلایق مطابقت می کند و تا حداکثر ممکن نرم افزار به میل خوتان با نیاز های شما سفارشی سازی خواهد شد. جهت مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید.

 

تکنولوژی های استفاده شده

  • SQL Server 2008
  • Entity Freamwork