درباره شرکت طراحی سایت و نرم افزار روناس

درباره ما

گروه شرکت های نرم افزار روناس، نخستین شرکت نرم‌افزاری خلاقیت محور در بخش شرقی شمال کشوراست که با گذشت بیش از 14 سال عرضه‌ی راهکارهای نرم‌افزاری به کسب و کارهای ایرانی، بیش از 2100 مشتری در کسب و کارهای استان های مختلف کشور را دارد و همواره در حال افزایش این سهم از بازار می باشد
روناس با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌‌ی فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی، می‌کوشد کسب‌ و‌ کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد.
شرکت توسعه نرم افزار روناس سعی دارد با خلاقیت و تجربه‌ی 10 ساله‌ی خود در زمینه‌‌ی راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات، تولید نرم‌افزار و طراحی تخصصی وب سایت مسیر پیشرفت‌ را برای شریکانش هموار کند.

شکل گیری شرکت

اولین شرکت رسمی از این مجموعه با عنوان شرکت توسعه نرم افزار روناس (سهامی خاص) در اردیبهشت ماه سال 1392 در استان مازندران و با هدف ارائه مشاوره و تولید نرم افزارهای کاربردی ویندوز، موبایل ، وب و سفارش مشتری با شعار خلاقیت ما، پیشرفت شما فعایت رسمی خود را در حوزه نرم افزار و فناوری اطلاعات آغاز نمود.
شروع غیر رسمی سهام داران و هیئت موسسین شرکت از سال 1386 بوده که خود را با عنوان گروه نرم افزاری روناس معرفی و خود این هیئت دست اندر کار تولید مستقیم نرم افزارهای مالی، اداری و سفارشی بودند.
با توسعه فعالیتها و تعیین سیاستهای کلان گروه، در سال 1392 ثبت رسمی شرکت با عنوان توسعه نرم افزار روناس در محل دفتر ثبت اسناد رسمی کشور در استان مازندران با شماره ثبت 2729 انجام شد که افتتاح اولین دفتر شرکت در شهرستان بهشهر صورت گرفت.
با شروع دهه نود و گستردگی روزافزون تعداد مشتریان و نياز به ايجاد شعبات و نمایندگی ها جهت پشتیبانی در محل، ايجاد دفتر ساری در الویت قرار گرفت که در سال 94 اين مهم به انجام رسيد.

چرا شرکت روناس؟

شرکت های نرم افزار روناس با بیش از 15 سال سابقه در زمینه نرم افزار و فناوری اطلاعات ، برگرفته از تیمی مجرب با در اختیار داشتن نیروی فنی مجرب و متعهد قادر است سفارشات شما را با کیفیت بالا و متناسب با استانداردهای روز طراحی و پیاده سازی نماید.

در شرکت توسعه نرم افزار روناس تمامی مراحل طراحی و پیاده سازی سفارشات شما از آنالیز اطلاعات اولیه ، تعیین اهداف پروژه ، کاربر پسند بودن ، تا پیاده سازی و پشتیبانی توسط نیروهای متخصص و متعهد انجام می گیرد.
این شرکت با توجه به اهمیت مشتری بعنوان رکن اساسی تمامی کسب و کارها، همواره رویکرد سالهای آتی خود را بر توسعه ارتباط پایدار با مشتری و وفادارسازی متمرکز نموده است.

برند های تحت مالکیت شرکت روناس

اکنون پس از گذشت فراز و نشیب های بسیار و با توجه به حسن اعتباری که از پس تجربیاتی دشوار بدست آمده است فعالیتهای شرکت روناس در 4 حوزه 1- طراحی وب سایت و پرتال، 2- نرم افزارهای ویندوز، موبایل و هیبریدی 3- امور سرور، دامنه و میزبانی سایت 4- خدمات پیامک و ارزش افزوده متمرکز شده است.
شرکت روناس در حال حاضر در 4 حوزه یاد شده دارای 4 برند با عناوین : روناس (Ronus Web & Mobile) ، برند سولینو (Solino Software) ، برند سریردیتا (SarirData Hosting) و سولیتل (Solitel SMS) بوده که تحت مالکیت رسمی شرکت توسعه نرم افزار روناس می باشند.
حوزه فعالیت برندها بدین شرح می باشد: برند روناس در بخش طراحی وب سایت و پرتال ؛ برند سولینو در طراحی نرم افزار کامپیوتر و موبایل ؛ برند سریردیتا در امور سرور، دامنه و میزبانی سایت و برند سولیتل در حوزه خدمات پیامک و ارزش افزوده آماده ارائه خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز می باشند.